AKPʹli Gençlik Kolu Başkanı Uyuşturucuyla Yakalandı

AKPʹli Gençlik Kolu Başkanı Uyuşturucuyla Yakalandı

Öğrencisini İstismar Eden  Hocaya İyi Hal İndirimi Uygulandı

Öğrencisini İstismar Eden Hocaya İyi Hal İndirimi Uygulandı

Instagramı13 yaş altındaki insanlar artık kullanamayacak

Instagramı13 yaş altındaki insanlar artık kullanamayacak

Eski HSYK 1. Daire Başkanına 10 yıl hapis cezası

Eski HSYK 1. Daire Başkanına 10 yıl hapis cezası

CHPʹli Belediye Başkanına Bıçaklı Saldırı

CHPʹli Belediye Başkanına Bıçaklı Saldırı

GİZLİLİK POLİTİKASI
GİZLİLİK POLİTİKASI
 
Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.
 
 
Yerelsiyaset.net  web sitesini ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi temin etmeniz beklenmektedir. Sizin tarafınızdan paylaşılan ve bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Yerelsiyaset.net  tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.
 
 
Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan Yerelsiyaset.net sitesine verildiğinde kaydedilir.
 
 
Yerelsiyaset.net , kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:
 
 
1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise, 2. Yerelsiyaset.net sitesinin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 3. Kullanıcının, Yerelsiyaset.net  sitesinden talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 4. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
 
 
Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.
 
 
E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliği garanti altına alınamaz ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizler sorumlusunuzdur.
 
 
Web sitemizde Yerelsiyaset.net  tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Yerelsiyaset.net  sitesinin sorumlu olmadığını belirtiriz.
 
 
Yerelsiyaset.net  sitesinin Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikalarını değiştirmesi mümkün olup ilgili sayfaların düzenli olarak kontrol edilmesini öneririz.
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.