Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 13:16 Bu haber 443 kez okundu
 
Turkuvaz Medya, Rabia Naz’ın Babasına Tazminat Davası Açtı
GÜNDEM Haberi
Turkuvaz Medya, Rabia Naz’ın Babasına Tazminat Davası Açtı

                Turkuvaz Medya, Giresun’un Eynesil ilçesinde şüpheli şekilde yaşamını yitiren 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan ve röportaj verdiği Yurt gazetesine tazminat davası açtı.Şaban Vatan geçtiğimiz gün Yurt gazetesine verdiği röportajda, ATV’de program yapan Müge Anlı ve ekibinin kendisine “Şaban Ağabey, biz bu olayı çözdük” dediğini söyledi. Baba Vatan, “Sonra bir telefon geldi. Görüştüğüm kişinin yüzü asıktı, ne olduysa apar topar geri döndüler.

 

                 Müge Anlı bana, biz baskıya maruz kaldık. ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz açıklaması yaptı” ifadesini kullandı.Mahkemeye yapılan başvuruda, Yurt Gazetesiʹne yönelik ATV için 25 bin, Müge Anlı için 25 bin olmak üzere toplam 50 bin lira manevi tazminat talebinde bulunuldu. Ayrıca Müge Anlı adına baba Vatan için de 1 liralık manevi tazminat davası açıldı.Tazminat davasını Turkuvaz Medyaʹdan Sabah gazetesi duyurdu. 

Kaynak: (T24) - T24 Editör: İlker Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.