Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 13:09 Bu haber 687 kez okundu
 
Haluk Bilginer İrem Sak'ın Paylaşımını Cevapladı
GÜNDEM Haberi
Haluk Bilginer İrem Sak'ın Paylaşımını Cevapladı

 

ʹBeni En Çok Mutlu Eden Şey; Türkiye'de Gurur Vesilesi Olmakʹ

 

            Emmy Ödülü hakkında konuşan Haluk Bilginer, ʹO ödül için aday olmuş olmak bile benim için çok mutluluk vericiydi. önemliydi. Ödülü kazanmış olmam benim için mutluluk vesilesi ama asıl mutlu eden Türkiyeʹde bu ödülün mutluluk ve gurur vesilesi olarak karşılanması. Bu beni çok mutlu etti gerçekten. Demek ki böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış. Herkes çok mutlu o yüzden ben daha da mutluyumʹ dedi.

 

İrem Sak'ın Paylaşımına Cevap Verdi

 

            Birçok ünlünün kendisiyle ilgili paylaşım yapmasından çok mutlu olan Haluk Bilginer, oyuncu İrem Sakʹın ʹİrem dese, gel arada Emmyʹnin tozunu al, derim Haluk Bey, kaç gibi müsait ev, en güzel fiber bezlerimle oradayım derimʹ paylaşımı hakkında da konuştu. Muhabirin paylaşımı hatırlatmasıyla gülümseyen usta oyuncu ʹAyy canım benim, çok teşekkür ederim sağ olsun. Paylaşımını daha görmedim, daha kendimi bile göremedimʹ şeklinde konuştu.

 

            Sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımlarla dikkat çeken İrem Sak, Twitter hesabından Haluk Bilginerʹi tebrik etti. Renkli kişiliğiyle bilinen güzel oyuncu İrem Sak, Haluk Bilginerʹin fotoğrafını paylaşarak ʹİrem dese, gel arada Emmyʹnin tozunu al, derim Haluk Bey, kaç gibi müsait ev, en güzel fiber bezlerimle oradayım derimʹ dedi.

Kaynak: Editör: İlker Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.