Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 14:13 Bu haber 112 kez okundu
 
Davutoğluʹnun kuracağı partinin 81 ilde teşkilatlanma faaliyetleri tamamlandı
GÜNDEM Haberi
Davutoğluʹnun kuracağı partinin 81 ilde teşkilatlanma faaliyetleri tamamlandı

         2020ʹye girmeden Aralık ayında partisini kurması beklenen Ahmet Davutoğluʹnun teşkilatlanma faaliyetlerini tamamladığı öğrenildi.Davutoğluʹnun kurmaylarının aktardığına göre; partinin kurulmasıyla birlikte 81 ilde teşkilatlanabilecek durumda havuzda isimler bulunuyor.

 

 

ʹ81 İLDE HAVUZLAR OLUŞTURULDUʹ

 

         Teşkilatlanma modeline göre; 81 ilde havuzlar oluşturuldu. Havuzlar şekliyle oluşum yapıldı. Ancak bu havuzlarda bir görevlendirme yapılmadı.Partinin resmi tüzel kişiliğine kavuşmasıyla birlikte havuzlardaki isimlerin il başkanlıklarında görevlendirileceği ifade edildi.

 

İL BİNASI HAZIR

 

      Edinilen bilgiye göre il binalarının birçoğu hazır. Bazı il binalarının tutulma aşamasında olduğu, bazısının tutulduğu, bazılarının da hazırda bekletildiği kaydedildi.Davutoğluʹnun memleketi Konyaʹda partinin il binası için 5 yer belirlendi. Konya il binasının geniş, ulaşım ve park problemi olmayan ve bağımsız bir yer olmasına dikkat ediliyor.

Kaynak: (T24) - T24 Editör: İlker Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.