Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 14:46 Bu haber 392 kez okundu
 
CHP Teşekkür Etti
GAZİOSMANPAŞA Haberi
CHP Teşekkür Etti

C H P    T E Ş E K K Ü R    E T T İ !

 
 
        30 Mart 2019 ve 24 Haziran 2019 seçimlerinde her okula okul sorumlusu bir avukat organizasyonunu gerçekleştiren  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı, seçimlerden sonra avukatlarını unutmadı. Seçimlerdeki emek ve katkıları için avukatlara birer Teşekkür Belgesi hazırlatıldı ve her bir ilçede düzenlenen toplantılar ile Teşekkür Belgeleri avukatlara dağıtıldı. 
 
 
       05 Kasım 2019 tarihinde CHP Gaziosmanpaşa Hukuk Sorumlusu  Av. Özgür ÖZ ‘ün ve Gaziosmanpaşa’nın tanınan avukatlarından Av. Kadriye TEZCAN’ın ev sahipliğinde Sokak Kültür Merkezi’nde düzenlenen kokteylde seçimlere emek sunmuş avukatlar ağırlandı. Cumhuriyet Halk Partisi Millet Vekili Ali ŞEKER, İl Başkan Yardımcısı Hakan BAHÇETEPE ve İlçe Başkanı Binali DAĞDEVİREN’in katıldığı etkinlikte, teşekkür belgeleri avukatlara Ali ŞEKER tarafından verildi. 
 
 
         Av. Özgür ÖZ, Gaziosmanpaşa’nın kendi adliyesi bulunan ender ilçelerden bir tanesi olduğunu ve bölgede 600 civarında avukat bulunduğunu, İstanbul’da bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda hukukçu derneği olduğunu ve Gaziosmanpaşa’nın 11 yıldır Hukukçular derneği bulunduğunu, dernekleşerek başlattıkları avukat  dayanışmasının seçimlere de fayda sağladığını ve gelecekte de bu dayanışmanın devam edeceğini, bundan gurur duyduklarını belirtti.
 
 
        Teşekkür belgelerini alan avukatlar, uygulamanın teşvik edici olduğunu seçim güveliğine katkı sunmaktan mutluluk duyduklarını ve geçmişte görülmeyen bu nazik  davranışın  CHP kimliği ve kurumsallığı yönünden oldukça olumlu bulduklarını dile getirdiler. Saat 17:00 de başlayan etkinlik 20:00 civarında sona erdi.
 
 
 
 
 
Kaynak: (Yerel Siyaset) - YerelSiyaset.net Editör: İlker Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.