Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 15:34 Bu haber 792 kez okundu
 
Bayrampaşa Belediyesi 593 Bin Liraya Hediyelik Eşya Aldı!
BAYRAMPAŞA Haberi
Bayrampaşa  Belediyesi 593 Bin Liraya Hediyelik Eşya Aldı!

 AKP'li İstanbul Bayrampaşa Belediyesi, 593 bin liraya hediyelik eşya aldı ve üzerine AKP’li Başkan Atila Aydıner’in adı yazıldı.

              Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre; 31 Mart yerel seçimleriyle yeniden Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Atila Aydıner'in geçtiğimiz yıl vatandaşa dağıtmak üzere 593 bin 150 TL'lik hediye aldığı ortaya çıktı. Hediyelik eşyaları, Bayrampaşa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü aldı.

 

             Hediyeler arasında porselen kahve fincan takımı, porselen vazo, nazar boncuklu kahve fincan takımı, Türk motif işlemeli altın kabartmalı ibrik, leğen takımının yanı sıra kupa bardak, ahşap radyo, kristal saat, kalem, evrak çantası, kadın cüzdanı ve aynası ile erkek cüzdan bulunuyor. Hediyelik vazoların ve fincanların üzerindeki ‘Atila Aydıner Belediye Başkanı' yazısı ise dikkat çekti. AKP'li Başkan Aydıner 2019 yılında önce 216 bin TL'ye, ardından da 280 bin TL'ye bez çanta satın almıştı. Yalnızca 2019 yılında vatandaşa dağıtmak için alınan çantaların toplam bedeli 496 bin TL'ydi.

Kaynak: (SOZCU) - Sözcü Gazetesi Editör: İlker Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.